arrow_forward_ios ENERGOOSZCZĘDNE DOMY SZKIELETOWE

DREWNIANE DOMY SZKIELETOWE

 Wykonujemy domy od projektu do stanu deweloperskiego. Nasze domy spełniają warunki budynku energooszczędnego. Dzięki niskiej akumulacji ciepła istnieje możliwość szybkiego nagrzania pomieszczeń do pożądanej temperatury, co powoduję racjonalne gospodarowanie energią. Krótki okres realizacji pozwala zaoszczędzić czas i nieporównywalnie szybciej cieszyć się niepowtarzalnym i przyjaznym klimatem własnego domu w porównaniu do domu wykonanego w technologii murowej tradycyjnej.

domy szkieletowe

ENERGOOSZCZĘDNE ROZWIĄZANIA

Domy szkieletowe są budowane z najwyższej jakości materiałów – naturalnych i trwałych - tzw. ciężka konstrukcja szkieletowa drewniana. Potrzebują bardzo mało energii, nawet 8 razy mniej niż domy tradycyjne. Dodatkowo są wyposażone w efektywną wentylację mechaniczną, która zapewnia świeże powietrze w każdym pomieszczeniu.

energooszczędne materiały

EKSPRESOWE REALIZACJE

Domy szkieletowe ze względu na krótki czas realizacji projektu idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują szybkiej zmiany adresu, bądź w przypadku zaciągnięcia kredytu. Krótki okres realizacji od około 12 tygodni w stanie surowym zamkniętym, do około 16 tygodni w stanie deweloperskim. Dzięki pracom wykonywanym przez jedną ekipę klient ma wybór zakresu robót: stan surowy otwarty stan surowy zamknięty, stan developerski, stan pod klucz.

krótki czas realizacji

DLACZEGO WYBRAC DREWNIANY DOM?

Chcesz poznać cenę nowego domu?

ZAPYTAJ O OFERTĘ arrow_forward_ios

Copyright © year HATEK Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt strony: Dizain - Studio Reklamy